هتل های پوکت


هتل های پوکت درتمامی مناطق پوکت و در نقاط مختلف این شهر پراکندگی دارد.انگیزه مسافرت به پوکت اگرچه در ذهن اکثریت فقط خوشگذرانیست ولی باید توجه داشت که پوکت از نظر اکوتوریست،صنعت وکشاورزی نیز صاحب سخن است وهمه ساله تجار،بازرگانان ،صنعتگران ،علاقمندان طبیعت وحشی والبته توریستهای خوشگذران را به خود جلب می کند.هتل های پوکت یا مراکز اقامتی شهر پوکت از مسافرخانه تا هتل پنج ستاره لوکس همه نوع خدماتی با هر بودجه ای به مسافرین تور پوکت ارایه می دهند.مراکز اقامتی پوکت به مانند اکثر نقاط جهان به ترتیب درجه بندی عبارتند از : مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره  با هر بودجه وسلیقه اس سازگاراست.    
     
موقعیت جغرافیایی هتل های پوکت


از نظر جغرافیایی شهر زیبا و توریستی پوکت دارای وسعت و آب و هوایی بسیار مطبوع می باشد . پوکت که به مروارید دریای آندامان نیز شهرت دارد ، از شمال تا جنوب آن کوهستانی وسیع گسترده شده و نیمی از این جزیره زیبا را جنگل فرا گرفته است ، فرودگاه بین المللی پوکت نیز در قسمت شمالی آن واقع شده است و بسیاری از مراکز تفریحی ، مراکز خرید و خلاصه هر آن چه که این جزیره زیبا را که بزرگ ترین جزیره در تایلند به شمار می رود ، در نظر گردشگران محبوب کرده را شامل شده و تور پوکت را برای تمام سلیقه ها جذاب می سازد . به همین دلایل هتل های شهر پوکت مکان مناسبی جهت استراحت و تفریح و گذران اوقاتی خوش و مفرح برای توریستان و گردشگرانی است که جزیره زیبای پوکت را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند .    
     
امکانات پذیرایی هتل های پوکت

امکانات هتل های پوکت بستگی به درجه ونوع هتلهای پوکت متفاوت است.امکانات پذیرایی هتلهای پوکت شامل :فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی (FB=Fullboard)البته غذاهای پوکت،بین المللی بوده و فقط صبحانه در هتل های پوکت با ذائقه ایرانیان سازگار است.
    
اطلاعات هتل های  شهرهای تایلند

عمده هتلهای تایلند در شهرهای توریستی واقتصادی این کشور بشرح ذیل واقع شده اند:

هتلهای بانکوک

هتل های پاتایا

هتل های پوکت

هتل های کوساموئی

هتل های کرابی

هتل های رایلی بیچ

هتل های کوفانگان

هتل های چیان مای
    

    
تلفن مشاوره رایگان تور تایلند ورزرو هتل های تایلند ، اطلاع از قیمت تور تایلند،تور ارزان تایلند، قیمت بلیط هواپیما تایلند، رزرو بلیط تایلند:و 02188505454-021887170