هتل کنراد بالی

هتل کنراد بالی از اقامتگاه های پنج ستاره ی بالی می باشد که در کنار ساحل قرار گرفته و فاصله ی آن تا ساحل کنراد حدود 3 دقیقه است.هتل دارای یک استخر بزرگ و روباز می باشد که در هر ساعتی از شبانه روز قابل استفاده ی مسافران تور بالی می باشد.از دیگر قابلیت های هتل کنراد دسترسی راحت به اینترنت وای فای در محوطه ی هتل می باشد.این هتل در منطقه ای قرار گرفته که دسترسی به مراکز خرید و رستوران های معروف بالی بسیار آسان و فاصله ی زمانی آن 5 دقیقه می باشد همچنین فاصله ی این هتل از فرودگاه بین المللی بالی تنها 10 کیلومتر است.

 اتاق های هتل کنراد بالی

این هتل دارای 353 اتاق می باشد که همانند سایر هتل های پنج ستاره ی بالی از دو بخش ریزورت و سوئیت یا ویلا تشکیل می شود. سوئیت های این هتل مجهز به استخر و چشم انداز بینظیر از اقیانوس  می باشد که منظره ای فوق العاده را برای مسافران فراهم می سازد.اتاق های دیلاکس گاردن با متراژ 45 متر مربع چشم اندازی به باغ های هتل را دارند.اتاق های دیلاکس اوشن نیز با همان متراژ رو به اقیانوس هند می باشند.از امکانات سوئیت های هتل کنراد بالی میتوان به صندوق امانات، بالکن اختصاصی، حمام مرمری و اینترنت رایگان اشاره کرد.

 امکانات هتل کنراد بالی

امکانات هتل کنراد بالی بسیار گسترده و مفرح بوده و با نیازهای میهمانان سازگار است که از آن جمله باید به : استخر روباز ، خدمات اسپا، باشگاه بدنسازی مجهز  ، استخر کودکان  ، سونا ، سالن همایش و مراسم ، صرافی ، کافه ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی و مرکز شهر ، مرکز تجاری ، آسانسور ، سالن کنفرانس ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان  ، خدمات گردشگری ، 2 رستوران مجلل و با شکوه ، انبار بار و چمدان ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . اشاره داشت .

هتل کنراد بالی روی نقشه ی گوگل

اطلاعات ضروری هتل کنراد بالی

قبل از سفر به بالی و ورود به هتل کنراد بالی واستفاده از تور بالی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

»توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور بالی در هتل کنراد بالی مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00 می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل کنراد بالی ساعت 12:00می باشد.(از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.)

»در هتل کنراد بالی نوشیدنیهای الکلی سرو میشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل کنراد بالی

آدرس:  Jalan Pratama 168, Tanjung Benoa, On the Coast of Nusa Dua, 80363 Nusa Dua, Indonesia

تلفن:    0062361778788 

فکس:   0062361778788 

وبسایت:  www.conradbali.com

تلفن مشاوره رایگان تور بالی و هتل پنج ستاره کنراد بالی، اطلاع از هتل های بالی و بلیط هواپیما بالی و قیمت تور بالی با همکاران ما در تماس باشید.

88505454 --- 88171899  خط ویژه 87170

 http://www.gashtonline.com/