خاص ترین هتل آفریقای جنوبی

یکی از بهترین مقاصد گردشگری در دنیا، تور آفریقای جنوبی می باشد که طبیعتی بی نظیر و منحصر به فرد دارد و با جاذبه های خیره کننده اش هر ساله گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می کند.یکی از خاص ترین هتل آفریقای جنوبی هتل شامبالا می باشد.

طبیعت اطراف این هتل باعت شده که به مکانی دنج تبدیل شود. این هتل با مواد سنتی آفریقایی ساخته شده و طراحی داخلی آن بسیار زیبا می باشد.شما با صدای قورباغه ها، بابون ها، و سایر حیوانات بیابانی در این محل می توانید لذتی بی نظیر را تجربه کنید.اقامت در این هتل به افرادی توصیه می شوند که علاقه مند به حیات وحش و زندگی در طبیعت هستند.

همچنین در زمین های اطراف اقامتگاه شامبالا انواع کل های یالدار، گرازها، زرافه ها، گورخرها ، فیل، شیر، بوفالو، و کرگدن و بزهای کوهی زندگی می کنند. علاوه بر این کشتی تفریحی سد استین در این منطقه با سرو خوراکی ها، یک پیک نیک دریایی شگفت انگیز را به ارمغان آورده است.

در این منطقه رعایت نکاتی بسیار مهم است که در واقع این نکات به توریست ها تذکر داده می شود به عنوان مثال کفش های خود را قبل از پوشیدن تکان دهند که اگر عقربی در داخل آن وجود دارد، به بیرون پرت شود و یا از فیل سواران خواسته می شوند که در نزدیکی کودکان سواری نکرده و از آن ها فاصله بگیرند.از برجسته ترین تفریحات در این منطقه فیل سواری و شنا در چشمه های آب گرم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بلیط هواپیما آفریقای جنوبی و قیمت تور آفریقای جنوبی و رزرو هتل های آفریقای جنوبی با همکاران ما در آژانس تفریحات در تماس باشید.

88505454 --- 87170 --- 88171899

http://www.gashtonline.com