گوا شهری ساحلی در جنوب غربی هند است که شامل بندر گوا و شهر گوای کهنه می باشد.طبیعت بکر و فوق العاده زیبای سواحل گوا با نخل های فراوان و سایر درختان گرمسیری و مراکز تفریحی بسیار روح نواز و لذت بخش است.اگر قصد سفر به هندوستان را دارید حتما با تور گوا سفر کرده و از آرامش سواحل و جذابیت های گوا لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری گوا

سواحل گوا

سواحل گوا یکی از بهترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری تور گوا می باشد. این سواحل همه ساله شاهد برگزاری جشن ها و سرو انواع نوشیدنی های محلی و غذاهای لذیذ دریایی می باشد و گزینه ی مناسبی برای آفتاب گرفتن، قایق سواری، شنا کردن، جت اسکی و غواصی است.گوا به سبب همین سواحل زیبا و آفتابی اش شهرت جهانی کسب کرده و گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است.
کلیسای بوم ژیزوس

کلیسای بوم ژیزوس در منطقه ی گوای کهنه واقع شده که به کلیسای زاویر مقدس مشهور است. در این کلیسا جسد مومیایی شده زاویر مقدس که یک مبلغ اسپانیایی بوده درون شیشه ای نگهداری می شود که همواره قابل روئیت است. نکته ی بسیار جالبی که در این کلیسا وجو دارد این است که هر 10 سال یکبار این جسد را از طاق بیرون میاورند تا بازدیکنندگان بتوانند آن را از نزدیک ببینند.
پناهگاه سلیم علی

سلیم علی پناهگاهی برای پرندگان در شهر ساحلی گوا می باشد.این منطقه از مشهورترین مناطق زیستی جانوران وحشی در هندوستان است که تنوع گیاهی و جانوری بسیار گسترده ای دارد.
تندیس گاندی

ماهاتما گاندی رهبر آزادی خواه هندی در گاندی بود که امروزه تندیس زیبای این شخص به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری گوا شناخته شده است.
خیابان های کالانگوت

در این خیابان ها علاوه بر مراکز خرید و فروشگاه ها رستوران، کافه و باشگاه های شبانه ای وجود دارد که در طول روز بسیار شلوغ است.به دلیل وجود وسایل نقلیه زیاد در این خیابانها عبور و مرور دشوار است.
معبد ماهالاسا

معبد ماهالاسا از معروف ترین معابد گوا می باشد که با نام معبد خدای مونث گوا شهرت یافته.در این معبد زنگ بزرگی وجود دارد که در هنگام شهادت شهود به صدا درمی آید. روز یکشنبه روز مقدس این معبد است که دارای مراسم خاصی در این روز می باشد.

جهت رزرو بلیط هواپیما گوا و تور گوا و حتی رزرو هتل های گوا به تنهایی با شماره های 02187170 و02188505454 تماس حاصل فرمایید.

 http://www.gashtonline.com