فصل حراجی در دبی

دبی توریستی ترین شهر امارات متحده ی عربی ، شهریست جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. شهری منحصر بفرد و خاص که مناظر آن را در هیچ کجای دنیا نمی توان دید. از هیجان انگیزترین جاذبه های دبی، فستیوال ها و جشنواره های خریدی می باشد که هر ساله در آن برگزار می شود و طرفداران زیادی هم دارد.

فستیوال های خرید دبی

در جشنواره های خرید دبی بیش از ۶۰۰۰ فروشگاه حضور دارند.در این فستیوال ها می توانید علاوه بر خرید، از انواع کنسرت ها، نمایش ها، فعالیت های تفریحی و زمین های بازی ای که بخشی از این جشنواره ها هستند نیز لذت ببرید و نهایت استفاده را بکنید.

 فصل حراجی در دبی

فستیوال خرید دبی یا همان DSF ، سالی ۲ بار در این شهر برگزار می شود. یکبار در شروع فصل زمستان که فستیوال زمستانی دبی و یکبار در شروع فصل تابستان که فستیوال تابستانی دبی می باشد. اگر در هر کدام از این زمان ها به دبی سفر کنید، با قیمت های بسیار مناسبی روبرو می شوید. در فستیوال ها روی تمام فروشگاه ها، برچسب های sale و Off 50% به معنای تخفیف ۵۰ درصد تا ۹۰ درصد، وجود دارد و به همین جهت این جشنواره در نزد ایرانی ها بسیار محبوب هستند. فصل حراج زمستانی دبی، معمولا همزمان با روزهای ابتدایی سال نو میلادی است؛ در این فصل دبی بهترین هوا را دارد و در نتیجه برای سفر زمان بسیار مناسبی است.حراج های تابستانی هم هر سال در فصل تابستان برپا می شوند که دبی در این فصل آب و هوای گرم و شرجی دارد و کمی اذیت کننده می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر قیمت تور دبی و بلیط هواپیما دبی و هتل های دبی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://www.gashtonline.com/