Back to Top

مراکز خرید در دبی

فصل حراجی در دبی

فصل حراجی در دبی

دبی توریستی ترین شهر امارات متحده ی عربی ، شهریست جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. شهری منحصر بفرد و خاص که مناظر آن را در هیچ کجای دنیا نمی توان دید. از هیجان انگیزترین جاذبه های دبی، فستیوال ها و جشنواره های خریدی می باشد که هر ساله در آن برگزار می شود و طرفداران زیادی هم دارد.

فستیوال های خرید دبی

در جشنواره های خرید دبی بیش از ۶۰۰۰ فروشگاه حضور دارند.در این فستیوال ها می توانید علاوه بر خرید، از انواع کنسرت ها، نمایش ها، فعالیت های تفریحی و زمین های بازی ای که بخشی از این جشنواره ها هستند نیز لذت ببرید و نهایت استفاده را بکنید.

ادامه مطلب...

مراکز خرید در دبی

 

دبی یا همان پايتخت خريد خاورميانه دارای مراکز خريد مدرن و مجهز، بازارهای فراوان و خيابانهايی با فروشگاه های عرضه کننده مارک های معروف جهان است . فستيوال خريد دبی هر ساله در زمستان برگزار می شود. در دبی ماليات فروش اخذ نمی شود و حقوق گمرکی پائينی هنگام ورود کالا به کشور دريافت می شود، لذا قيمت بسياری ازکالاها برابر با قيمت آنها در کشور مبدا و يا پايين تر می باشد. مسافران می توانند هر کالايی اعم از ساعت، جواهرآلات، عطر و ادکلن، لوازم آرايش، کامپيوتر و لوازم جانبی آن، کيف وکفش، اسباب بازی،  لباس های طراحی توسط معروفترين طراحان لباس جهان و .... را خريداری نمايند.

ادامه مطلب...