Back to Top

مراکز خرید تایلند

مراکز خرید در پاتایا

مراکز خرید در پاتایا

گردشگران بسیاری که به جست و جوی سواحل دوست داشتنی و تفریحات آبی و هیجان انگیز هستند به شهر ساحلی پاتایا تور تایلند سفر می کنند. پاتایا علاوه بر ساحل و سایر تفریحاتش مراکز خرید خوبی را برای گردشگران دارد که از مهم ترین این مراکز خرید می توان به:

1. سنترال فستیوال پاتایا بیچ

این مرکز خرید بیش از 300 فروشگاه و مغازه دارد که اجناسی از انواع برند های معروف مثل اچ اند ام، کلوین کلین و ... را میتوانید در آن پیدا کنید. در این مرکز خرید رستوران های ایتالیایی و خاورمیانه ای از انواع غذاهای آسیایی و غربی را سرو می کنند و شما میتوانید در کنار خرید خود به این رستوران ها بروید و غذاهایی خوشمزه میل کنید. سنترال فستیوال پاتایا بیچ به جهت ساحلی بودنش یکی از محبوب ترین مراکز خرید پاتایا محسوب می شود.

ادامه مطلب...

مراكز خرید در كوه ساموئی

کوه ساموئی

کوه ساموئی
اگر به دنبال خرید سوغاتی هستید، Chaweng یک مركز خرید فوق العاده است.در آنجا شما بوتیكها و جواهر فروشی ،لباسهائی كه كار دست است را می توانید خریداری کنید. مغازه های زیبای مبل فروشی Maenam ، فروشگاهی است كه شما میتوانید مبلهایی شیك با چوب ساج را خریداری كنید. 
در کوه سامویی چه چیزهایی بخریم ؟

کوه ساموئی
لباس های ورزشی با مارك nike , adidas , reebok تحت لیسانس در تایلند ساخته می شود ،‌ ومی توانید آنها را با قیمت ارزان تر بخرید . عینك و عینك آفتابی در اینجا خیلی ارزان هستند .  

جهت کسب اطلاعات بیشتر جزیره دیدنی جیمز باند تایلند و تور تایلند و بلیط تایلند با همکاران ما در آژانس مسافرتی تفریحات در تماس باشد

88505454 --- 87170 --- 88171899

http://www.gashtonline.com