تور کوساموئی

كوه ساموئی

کوه ساموئی
تور کوه ساموئی از جمله تورهائیست که در تور تایلند مورد توجه تور گردانان و مسافرین ایرانی قرار گرفته است. كوه ساموئی ، سومین جزیره بزرگ كشور است كه در خلیج تایلند واقع است وتوسط 60 جزیره كوچك دیگراحاطه شده است. ساموئی حدوداً 50000 نفر جمعیت دارد كه آن را مكان شلوغی كرده است ولی هنوز هم جای آرام و سواحل خلوت در آنجا وجود دارد. از سال 1980 به بعد كارخانه نارگیل گیری كه بزرگترین منبع در آمد جزیره است ، رونق یافت. بر عكس جزیره پوکت ، سواحل اصلی و شلوغ سامویی در قسمت شرقی جزیره واقع است .

تورها و گشت های کوه ساموئی

کوه ساموئی
بازدید از شهری با تعداد زیاد مناظر و جاذبه های تاریخی، کار آسانی نیست.در تایلند شرکت های توریستی متعددی وجود دارد که سطح وسیعی از تورهای متنوع همراه با راهنمای محلی برای گردش های روزانه در داخل و بیرون شهر را ارائه میدهند . این تورها شامل بازدید از پارکها ، جزیره ها ، معابد و دیگر جذابیت های تایلند است.    کوه ساموئی

سواحل كوه ساموئی

کوه ساموئی
شلوغ ترین ساحل سامویی ، ساحل چاونگ است که دارای غرفه های كنار خیابان با چراغ نورانی شده است. مغازه های این جزیره در هیچ كجا در سامویی پیدا نمی شود .در جزیره ، جاده ای دایره وار وجود دارد که بوسیله آن میتوانید به تمامی سواحل دسترسی داشته باشید .که این گردش در جزیره می تواند یكی از كارهای سرگرم كننده باشد.    کوه ساموئی

در كوه ساموئی چه چیزی می بینیم؟

کوه ساموئی
هیچ كس نمی تواند این مطلب را نفی كند كه بزرگترین جذابیتهای كوه سامویی ، جزایر و سواحل آن است و هر كدام ویژگی خود را دارد . در سمت شمال غربی جزیره ، مجسمه بوداهای بزرگ را می بینید که در سال 1972 بنا شده است   

در كوه ساموئی چه کاری انجام دهیم؟

کوه ساموئی
كارهای زیادی در كوه ساموئی میتوان انجام داد و کار مشکل انتخاب بهترین گردشها برای شما و خانواده تان میباشد . چه غواصی در زیرآب باشد و یا سواری بر فیل و كشف جزایر ،چه رفتن به جشنها.آكواریوم و باغ وحشهای كوچك، مكانی جالب برای توریستها هستند.

چه چیزی در كوه ساموئی بخوریم ؟

کوه ساموئی
انتخاب اماكن غذا خوری در ساموئی بسیار متنوع است.از هتل 5 ستاره تا آشپزخانه ها و رستورانهای بی نام و نشان.در این جزیره برای تمام افراد با هر نوع سلیقه غذا هست رستورانها از نظر بهداشت و سلامتی با هم رقابت دارند و نیازی نیست كه شما برای رسیدن به خواسته هایتان به جستجو بپردازید.

مراكز خرید در كوه ساموئی

کوه ساموئی
اگر به دنبال خرید سوغاتی هستید، Chaweng یک مركز خرید فوق العاده است.در آنجا شما بوتیكها و جواهر فروشی ،لباسهائی كه كار دست استرا خریداری کنید. مغازه های زیبای مبل فروشی Maenam ، فروشگاهی است كه شما میتوانید مبلهایی شیك با چوب ساج را خریداری كنید. اجناس دیگری كه میتوان خرید ،عینكها و لباسهای سفارشی است.  

جهت کسب اطلاعات بیشتر هتل های تایلند و تور تایلند و جذاب ترین سواحل تایلند با همکاران ما در آژانس مسافرتی تفریحات تماس حاصل فرمایید.

88505454 --- 88171899 خط ویژه 87170

www.gashtonline.com