تور پوکت

برای بسیاری از مردم انگیزه اصلی برای داشتن یک تعطیلات رویائیست،در پوکت رسیدن به فعالیت های نامحدود و باورنکردنی در یک جزیره است . پوکت با منظره های دریایی تکان دهنده ، یک مقصد رویایی است.ساحل های غرب جزیره همیشه علاقمندان به تور تایلند و تور پوکت را به خود جلب می کند اگرچه امروزه ،در قسمت های هموار شرق آن نیز استراحتگاه های جدیدی بوجود آمده است .هتل های پوکت در این مناطق توجهه هر جهانگردی رابه خود جلب می کند.
دیدنیهای پوکت نیز در خود منحصر بفرد است.چشم اندازهای دیدنی ، غروب آفتاب گرمسیری و دریای آبی گرم ، با یک مهمانوازی با شکوه در یک مکان عالی در معروف ترین ساحل آسیا منتظر شماست . این جزیره یک ترکیب بی نظیر و بدون نقص است و مانند یک ابریشم نرم سفید با رشته نخل های ساحلی درنقشه جهان می درخشد .
میتوانید با یک قایق سریع السیر شاد و مفرح به دورتادور جزیره به سفربروید ، به سادگی از جنب و جوش پوکت در سرتاسر شب در ساحل پاتونگ و از یک سفردریایی آرام در خلیج Phang Nga Bay لذت ببرید .در تور پوکت غواصی در یک کلاس جهانی در دریای آندامان ، گلف در دوره های قهرمانی متعارف دنیا و یا گشتن در جنگل های پرهیجان شما را به رویاهایتان نزدیک میکند.

 

تورها و گشت های پوکت

کدام را می خواهید، سفر در جنگل، غواصی یا دیدن مناظر ؟
در تایلند شرکت های توریستی متعددی وجود دارد که سطح وسیعی از تورهای متنوع همراه با راهنمای محلی برای گردش های روزانه در داخل و بیرون شهر را ارائه میدهند .این تورها شامل بازدید از پارکها ، جزیره ها ، معابد و دیگر جذابیت های تایلند است.  

سواحل پوکت

تور پوکت
اگر شما به دنبال سواحلي با نخلهاي يكپارچه و سنگ های سفيد هستيد به پوکت برويد. تعداد کمی از جزایر مثل پوکت سواحل شنی فراوان و آبهای شفاف دارند. جاده های ساحلی مارپیچی در امتداد این جزیره 540 کیلومتر مربعی وجود دارد که ، چشم اندازهای حیرت انگیز و دسترسی آسان به بعضی از زیباترین سواحل جهان از مزیت های این شهر است .باران های موسمی ماه های می تا اکتبر شرایط غیر قابل پیش بینی را برای شنا بوجود می آورند.بنابراین به پرچم هشدار توجه کنید.   

در پوکت چه چیزی می بینیم؟

تور پوکت

برای بسیاری، اولین نگاه اجمالی به تایلند از پنجره تاکسی در راه فرودگاه تا محل اقامتشان بسیار چشم گیر و شگفت آور است و بازدیدکنندگان برای اولین بار مجذوب مناظر زیبای پوکت می شوند. بازدید از پوکت معمولا بیشتر ، از جزایر ، معابد زیبای بودایی و غروب خورشید میباشد .
همانطور که اطراف جزیره گردش می کنید ترکیبی از فرهنگ ها و سنت ها را ملاحظه خواهید کرد.تعداد زیادی از چینی هایی که حدود 200 سال پیش پوکت را وطن خود قرار داده اند در سبک معماری شهر پوکت تاثیر گذاشته اند.   

در پوکت چه کاری انجام دهیم؟

تور پوکت
در پوکت فعالیتهای ساحلی بسیار جذابی مانند مسابقات قایقرانی، ماهیگیری در آب های عمیق، پاراگلایدینگ و غواصی و موج سواری با تخته وجود دارد. برای بیشتر مردم گذراندن تعطیلات با داشتن آرامش در کنار ساحل کافی است اما برای گروه فعالتر پرش بانجی و رقابت در مسابقات گلف هم وجود دارد . فیل سواری در جنگل و همچنین کایاک سواری از پوکت تا نزدیکی خلیج فانگ نگا و عبور از مرداب ها از جذابیت های پوکت میباشد .  
چه چیزی بخریم ؟

تور پوکت
چندین مرکز خرید در پوکت وجود دارد و لباس های مارکدار به آسانی در دسترس هستند. یکی از بدترین اشتباهات بازدیدکنندگان به همراه داشتن چمدان های پر می باشد چراکه خرید با صرفه در پوکت بسیار وسوسه انگیز است. تعداد زیاد فروشگاه های خیابانی درپاتنگ فضایی شبیه بازار را به شهر می بخشد . سه مرکز خرید در خارج شهر پوکت وجود دارد و در خود شهر رنج وسیعی از فرصت های خرید از ابریشم تا وسایل آنتیک فراهم می باشد.
بازارهای خیابانی ، مراکز خرید بزرگ و فروشگاه های mom & pop هر روزه کالاهایی شامل سنگ های گرانبهای خالص و اصیل، لباس های با طرح های متنوع و کالاهای اصل را به فروش می رسانند.

چه چیزی در پوکت بخوریم ؟

تور پوکت
رستورانهای پوکت ، رستوران های تایلندی معمولی و ارزانی در هر جایی از پوکت وجود دارند و بهترین معیار برای خوب یا بد بودن آنها خلوت یا شلوغ بودن آنها است. غذای دریایی تازه غذای اصلی در جزیره است و می توان هر نوعی از آنها را از قایق های ویترینی پر شده از یخ، که در امتداد ساحل غربی قرار دارند ،انتخاب کرد. استیک و گوشت قرمز نسبت به استانداردهای غربی قیمت بسیار مناسبی دارند و شما هرگز دور از یک رستوران ایتالیایی یا مکزیکی نیستید.
از بالا تا پایین خیابانها در پوکت رستورانهایی برای صرف ناهار وجود دارد كه می گویند نصف جمعیت در این جزیره برای ناهار به این رستورانها می آیند و نیمی دیگر به پخت و پز مشغول اند. البته غذای محلی برای توریست ها ارزانتر تمام می شود . اما در پاتنگ ، كارن و كاتا ، رستورانهای بین المللی عالی هم وجود دارد . در اینجا رستورانها ظاهر لوكس و شیكی ندارند.  

فستیوال ها و رویدادهای پوکت

تور پوکت

فستیوال هایی که در پوکت برگزار می شوند، چه برای احترام به عقاید مذهبی و چه برای سرگرمی، بسیار مهیج هستند. این فستیوال ها گاهی اوقات مناظر عجیب و غریبی که یقینا آرام نیستند را بوجود می آورند. متمایزترین جشن ، جشنواره گیاهخواری سالانه است که بصورت دسته جمعی برگزار می شود و در آن اعمال تکان دهندهای از ریاضت برای امتحان ایمان و عقیده انجام می شود. این جشن عجیب و غریب همه ساله به مدت 9 روز در نهمین ماه قمری تقویم چینی برگزار می شود.