تور بانکوک

شهر بانکوک
بانکوک شبیه به آهنربایی است که اقشار مختلف مردم را به دلیل جاذبه های متعدد و باورنکردنی به سمت خود جلب می کند. این شهر گرمسیری با داشتن آسمان خراش های نورانی، معابد، بازارهای خیابانی رنگارنگ، مراکز خرید بزرگ افراد با سلیقه های مختلف را غافلگیر می کند.
اما علیرغم این رشد، پایتخت تایلند هنوز روحانیت و معنویت خود را حفظ کرده است و معابد بودایی جزء جدایی ناپذیر هویت آن می باشند.تعداد کمی از کشورها در جهان مانند بانکوک هستند.
وجود جاذبه های بسیار در بانکوک سطح وسیعی از بازدیدکنندگان را به سمت خود جذب می کند و این کلان شهر پرآوازه برای هر میل و سلیقه ای شگفتی های متعددی را به ارمغان می آورد. بانکوک در بردارنده مخلوطی از نژادها، آیین ها، عقاید مذهبی و فرهنگ ها است.
بانکوک داستان جالبی از شکوه و عظمت است ،اینجا جایی است که مملو از معابد باشکوه، جنگ ها، کشمکش های داخلی و متحد ساختن نیروی های بودایی بوده.

 هتل های بانکوک

بانکوک
در بانکوک تعداد بسیار زیادی هتل وجود دارد مکان هایی مناسب برای همه سنین، سلیقه ها و بودجه ها . در بیشتر آنها تجملات زیبای هتل های غربی همراه با طرح های تایلندی، ظرافت و مهمان نوازی دیده می شود.
مناظر زیبا در استراحتگاه های کنار رودخانه، فروشگاه های شیک در قسمت مرکزی شهر بانکوک تنها قسمت کوچکی از عظمت تایلند می باشد. در واقع هر چیزی برای هرکسی وجود دارد. 

انواع تورها در بانکوک

بانکوک
بازدید از شهری با تعداد زیاد مناظر و جاذبه های تاریخی، کار آسانی نیست.در تایلند شرکت های توریستی متعددی وجود دارد که سطح وسیعی از تورهای متنوع همراه با راهنمای محلی برای گردش های روزانه در داخل و بیرون شهر را ارائه میدهند .این تورها شامل بازدید از پارکها ، جزیره ها ، معابد و دیگر جذابیت های تایلند است.بیشتر بازدیدکنندگان زمان کمی دارند و تورهای سازمان یافته تر را انتخاب می کنند. بعد از انتخاب هتل و بر طرف شدن تمام نیازها مثل غذا شما می توانید استراحت کنید و از رنگهای مست کننده، رایحه ها و معماری که بانکوک را زیبا کرده است لذت ببرید. 

حمل ونقل در بانكوك

بانکوک
بانکوک به خاطر شیوه های متمایز حمل و نقل معروف است .
کرجی ها ،توک توک ها و قطار هوایی ازجمله وسایل حمل ونقل دربانکوک هستند .قایق های عمومی ،سریع ، ارزان و راحت هستند، که تعداد زیادی از توریست ها از آن استفاده می کنند .  
    
بهشت خرید بانکوک

بانکوک
بانکوک به بهشت خرید آسیا معروف است. فروشگاه ها و بازارهای بانکوک مانند Chatuchak در سراسر جهان معروف هستند.    بانکوک
   
غذاخوردن در بانکوک

بانکوک
امکان خوردن غذاهای خیابانی در کنار خیابان، لذت بردن از خوراک های بین المللی عالی در رستوران های با شکوه و مجلل یا پرخوری در قایق های راحت و پهن چینی که شما را به یاد خانه می اندازد، همگی به یک نکته اشاره می کنند: در این شهر نسبت به غذا تعصب وجود دارد!   

راهنماهای کوچک بانکوک

بانکوک
آیا می خواهید هر چیزی را در بانکوک در زمانی کوتاه ببینید ؟ برای این منظور از راهنمایی کوچک ما در بانکوک استفاده کنید. مناظری که واقعا نباید از دست بدهید و مکان هایی که حتما باید ببینید . پیشنهاد اقامت دو، سه، چهار روزه در این شهر شگفت انگیز را امتحان کنید    بانکوک
   
ورزش و فراغت

بانکوک
از بین ورزش های موجود Muay Thai (بوکس تایلندی) در بین شهرنشینان و بازدیدکنندگان محبوبیت زیادی دارد. در بانکوک تعداد زیادی پارک، سالن های ورزشی با تکنولوژی بالا و استخرهای عمومی وجود دارد. گلف اینجا کاملا در جریان است و مسابقات متعددی در سرتاسر بانکوک برگزار می شود. کلاس های رقص، آیروبیک، دوچرخه سواری، تنیس و بولینگ تنها قسمتی از فعالیت های ورزشی هستند که شما می توانید در اینجا به آنها بپردازید.  

www.gashtonline.com