تور استانبول

تور استانبول مهم ترین و پرطرفدار ترین تور کشور ترکیه به شمار می رود که هر ساله برگزار می شود .درواقع وقتی می گیم تور ترکیه استانبول درذهنها تداعی می شود شهر توریستی استانبول محل اتصال دو قاره بوده که نیمی از آن در آسیا و نیمی دیگر در اروپا قرار دارد . این شهر ساحلی به دلیل قدمت تاریخی از جذابیت زیادی بین گردشگران تور استانبول برخوردار بوده و از بنادر مهم منطقه میباشد ؛ یکی از جاذبه های توریستی استانبول در  تور استانبول تنگه بسفر است که محل تلاقی دریای سیاه ، دریای مرمره و خلیج شاخ طلایی است . وقتی با تور استانبول سفر می کنید مجموعه ای از آثار تاریخی و مراکز تجاری و تفریحی را شامل می شود

 

جاذبه های استانبول

مکانهای دیدنی استانبول آن قدر گسترده ، جذاب و منحصر به فرد است که توانسته سبب جذب توریستان بسیاری به این کشور تاریخی و شهر توریستی شود . دیدنیهای شهر استانبول بی شمار و قابل توجه بوده و شامل آثار تاریخی ، سواحل  زیبا ، طبیعت بکر ، مراکز تجاری و تفریحی ، جزایر بی نظیر ، بازار های سنتی و . . . می باشد . از جمله این مکان های دیدنی که بیشتر مورد توجه علاقه مندان به آثار تاریخی و گردشگران واقع شده می توان به : برج گالاتا ، کاخ دولما باغچه ، مسجد ایاصوفیه ، کاخ توپکاپی ، جزایر دریای مرمره و بسیاری مکان های توریستی دیگر اشاره نمود  .

مراکز خرید استانبول

مراکز خریداستانبول هم بخشی از جاذبه های تور استانبول به شمار می رود . مراکز خرید استانبول در همه جای دنیا شناخته شده بوده و تعداد زیادی از گردشگران فقط به منظور تجارت و خرید از این مراکز تجاری به استانبول سفر می کنند . تعدادی از مراکز خرید معروفترین استانبول که شهرت زیادی دارند شامل : مرکز خرید جواهر ، مرکز خرید گالریا آتاکوی ، مرکز خرید ایستینیه پارک ، بازار بزرگ استانبول ، بازار محمود پاشا ، بازار کاپالی کارسی ، بازار فاتح ، بازار پرفیلو و . . . بوده که کالاهای مورد نیاز گردشگران تور استانبول را که بیشتر شامل البسه است را در اختیار ایشان قرار می دهد .

هتل های استانبول

هتل های استانبول در جای جای شهر به چشم می خورند و به دلایل توریستی اهمیت زیادی دارد . اغلب این هتل ها که مطابق با استانداردها و تکنولوژی روز دنیا طراحی شده اند ، در مرکز شهر و میدان تقسیم قرار گرفته و ما بقی در حاشیه مراکز تاریخی و توریستی قرار دارند . تجمع هتلهای استانبول در سایر نقاط استانبول کمتر است . این هتل ها که شامل هتل های سه ، چهار و پنج ستاره می باشند ، همواره پذیرای میهمانان تور استانبول بوده و با سلایق و توان مالی ایشان مطابقت دارد  .

رستورانهای استانبول

رستوران های استانبول و غذاهای آن به نحوی معرف فرهنگ مردم بوده و ریشه در تاریخ آن دارد . وقتی از تور استانبول برای بازدید این شهر توریستی استفاده می کنید خوب است که سری به رستورانهای این منطقه بزنید . طبخ غذاهای اصیل ترکی و طعم و مزه دلچسب این غذاها مطمئنا برای هر مسافری خوشایند خواهد بود . البته علاوه بر غذاهای ترکی ، خوراک های دریایی و بین المللی نیز دررستوران های آن طبخ می گردد .  انواع غذاهای خوش مزه ترکی را می توان در رستوران های معروف استانبول چشید . در این جا به گزیده ای از رستوران های تاپ شهر اشاره می کنیم : مورادان ، 360 ، لوکس ، لوکانتا مایا ، آسیتان ، گریتلی و . . .

جهت رزرو بلیط ترکیه و استانبول و مشاوره در مورد تور استانبول با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط با استانبول:

قیمت تور ترکیه

جاذبه های استانبول

هتل های استانبول

قیمت تور استانبول

درباره استانبول

مراکز خرید استانبول