تور سائوپائولو

Sao paulo با 11 میلیون جمعیت شهری و 20 میلیون جمعیت حومه ، بهترین مرکز تجاری، مالی و بین المللی برزیل است.شهر سائوپائولو  شهریست پر جنب و جوش در جنوب شرقی برزیل که به عنوان بزرگ ترین و ثروتمند ترین شهر در نیم کره ی جنوبی آمیریکای لاتین مشهور است. از ویژگی های جذب توریست در این شهر میتوان به هنر، موسیقی، آموزش و آشپزی بی رقیب سائوپائولو اشاره کرد که شامل sala sao Paulo  سالن کنسرت منحصر بفرد سائوپائولو، موزه ی زبان پرتغالی، کتابخانه ی عمومی سائوپائولو و ... می باشند.

 

آب و هوای این شهر همانند لس آنجلس و سیدنی گرمسیری و مرطوب است .زبان اصلی مردم سائوپائولو پرتغالی می باشد اما اکثر مردم به زبان انگلیسی صحبت می کنند و نیم بیشتری از جمعیت آن را ایتالیایی ها، پرتغالی ها و آفریقایی ها تشکیل می دهند.

از بلند ترین ساختمان های برزیل که در سائوپائولو ساخته شده میتوان میرانته دواله، ایتالیا، آلتینو آرانتس، و برج شمالی آنسکوم را نام برد.تور سائوپائولو بدون شک یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین سفرهای عمر هر گردشگری خواهد بود و از تماشایی ترین و پر بازدید ترین جاذبه های گردشگری این شهر میتوان به خیابان پائولیستا، مرکز تاریخی سائوپائولو، محله لیبرداد، موزه های سائوپائولو، حاشیه رودخانه پینهیروس، پارک های سائوپتئولو، کلیسای جامع سائوپائولو، چشم اندازه های پانوراما در سائوپائولو و ... اشاره کرد.

جهت مشاوره بلیط برزیل ، ویزای توریستی برزیل و تور برازیلیا یا همکاران ما در آژانس مسافرتی تفریحات تماس حاصل فرمایید.

02188505454 --- 02188171899 --- 02187170

http://www.gashtonline.com/