هتل های مسکو

هتل های مسکو درتمامی نقاط این شهرعظیم و به صورت گستردهای پراکنده شده اند .انگیزه مسافرت به پیشرفته ترین کشور جهان و شهر مسکو به دلیل موقعیت جغرافیایی این منطقه توریستی بوده و همین عوامل ، گردشگران بسیاری را به خود جذب نموده است ، که البته باید توجه داشت که از نظر جامعه شناسی و تاریخی و فرهنگی نبز بسیار اهمیت دارد . هتل های مسکو از فرودگاه بین المللی گرفته تا مکانهای دیدنی این شهر زیبا و از مراکز تجاری تا اماکن تاریخی آن ، ازشرق تا غرب و از شمال به جنوب مسکو گسترده اند. مسافرین تور روسیه و تور مسکو می توانند با توجه به توانمندی مالی خود انواع هتل ها را تحقیق ، مطالعه و مورد انتخاب قرار می دهند.مراکز اقامتی مسکو به مانند اکثر نقاط روسیه به ترتیب درجه بندی عبارتند از : مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره برای هر بودجه وسلیقه ای قابل استفاده و در دسترس است.گشت آنلاین می کوشد هتل هایی را از شهر زیبای مسکو که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی و مورد اقبال توریستهای ایرانیست انتخاب و اطلاعات آنرا در اختیارمسافرین تور مسکو قرار دهد .

موقعیت جغرافیایی هتل های مسکو

از نظر جغرافیایی تمرکز هتل های مسکو بیشتر در مرکز این شهر و در اطراف مراکز تفریحی ، تجاری و مراکز تاریخی و توریستی آن واقع شده است ، البته اگر به نقشه های شهر مسکو و گوگل مپ این شهر بنگرید خواهید دید که مسکو در قسمت غربی روسیه و در کنار رودخانه مسکو قرار گرفته و کلیساهای رنگارنگ و موزه هایی باشکوهی در آن وجود دارد که نشانه قدمت شهر مسکو می باشد ، در مسکو شبکه عظیم وپیشرفته مترو ، مراکز توریستی و دیدنی آن را به مراکز اقامتی وصل می کند. به این ترتیب برای کسانی که با شهرمسکو آشنایی دارند دوری هتل معنی ندارد . البته برای کسانی که شهر مسکو را نمی شناسند و دفعات اول است که به آن سفر می کنند توصیه می شود حتما با یک لیدر و یا بلد راه سفر کنند زیرا شهر مسکو بسیا بزرگ و مردم آن اطلاعات کافی از زبان انگلیسی ندارند و به روسی صحبت می کنند.

امکانات پذیرایی هتل های مسکو

امکانات هتل های شهر مسکو بستگی به درجه ونوع هتلهای مسکو متفاوت است.امکانات پذیرایی هتلها در مسکو شامل :فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی (FB=Fullboard)البته غذاهای مسکو وفرهنگ غذایی کشور روسیه و شهر مسکو منحصر بفرد بوده و فقط می توان از غذاهای بین الملی و صبحانه در هتل های مسکو مانند اکثر نقاط شرق آسیا که با ذائقه ایرانیان و توریستهای ایرانی تور مسکو سازگار است استفاده نمود.

درجه هتلهای مسکو

عمده تورهای ابرانی در مسکو از امکانات هتلهای پنج ستاره و چهارستاره مسکو استفاده می نمایند اما گشت آنلاین می کوشد اطلاعات سایر هتل ها را نیز جمع آوری و در اختیار علاقمندان قرار دهد:

هتلهای پنج ستاره مسکو

هتل های چهار ستاره مسکو

هتل های سه ستاره مسکو

هتل های دو ستاره مسکو

تلفن مشاوره رایگان هتل های مسکو و تور مسکو و قیمت تور مسکو و بلیط هواپیما روسیه : 02188505454-021887170

http://www.gashtonline.com