در پوکت

تور پوکت

برای بسیاری، اولین نگاه اجمالی به تایلند از پنجره تاکسی در راه فرودگاه تا محل اقامتشان بسیار چشم گیر و شگفت آور است و بازدیدکنندگان برای اولین بار مجذوب مناظر زیبای پوکت می شوند. بازدید از پوکت معمولا بیشتر ، از جزایر ، معابد زیبای بودایی و غروب خورشید که در قاره آسیا بینظیر میباشد .
همانطور که اطراف جزیره گردش می کنید ترکیبی از فرهنگ ها و سنت ها را ملاحظه خواهید کرد.تعداد زیادی از چینی هایی که حدود 200 سال پیش پوکت را وطن خود قرار داده اند در سبک معماری شهر پوکت تاثیر گذاشته اند.
در یک نگاه اجمالی متوجه می شویم که هنگام بازدید از پوکت استفاده از دوربین برای گرفتن عکس از مکان های جذاب و فوق العاده، امری ضروری میباشد

معبد وات چولانگ

تور پوکت

معبد Wat Chalong

مهمترین در بین 29 معبد موجود در پوکت می باشد. این معبد در مرکز جزیره، نزدیک بندرگاه Chalong قرار دارد.
این معبد به دو راهب بسیار مقدس تقدیم شده است که در 1876 با علم به طب گیاهی به مجروحان باربر چینیِ معادن قلع کمک می کردند.ورود به معبد هیچ هزینه ای ندارد اما هدایایی به منظور نگهداری و مرمت اهدا می شود. در جهت احترام به عقاید بودایی، بازدیدکنندگان باید لباس مرتب و پوشیده به تن داشته باشند و قبل از ورود به معبد کفش های خود را درآوند و در آخر این اخطار که زنان هرگز نباید یک راهب را لمس کنند.

شهر قدیمی پوکت

تور پوکت

همانطور که اطراف جزیره گردش می کنید ترکیبی از فرهنگ ها و سنت ها را ملاحظه خواهید کرد. تعداد زیادی از چینی ها حدود 200 سال پیش پوکت را وطن خود قرار دادند و در سبک معماری شهر پوکت تحت مستعمره 'Sino-Portugese' تاثیر گذاشته اند.در هر زمان از سال، باران یا درخشش آفتاب، ممکن است انتخاب های شما را در پوکت تحت تاثیر خود قرار دهد.با وجود فرهنگ و تاریخ غنی و تعداد زیاد سواحل، پارک ها و جنگل ها و غذاهای فوق العاده ، شما روزهای زیادی را کم خواهید آورد .تنها چیزی که شما کمبود آن را حس خواهید کرد، زمان برای دیدن جزیره است