تور پاتایا

شهر زیبا و ساحلی پاتایا در147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک است .در تور پاتایا خلاصه از همه تفریحات تایلند و جذابیتهای توریستی تایلند را در محیطی کوچک حس می کنید .پاتایا مکانی است که درآن سرگرمی ، شور و ذوق و هیجان در یک منطقه ساحلی گرمسیری با بیش از 35000 اتاق ، در تعداد زیادی هتل و استراحتگاه یک جا جمع شده اند . سواحل پاتایا به داشتن عرصه های شنی گسترده گوناگون ، غذاهای متنوع ، استخرهای مهیج ، زمینهای ورزشی ، جاذبه های حیرت آور ، مراکز خرید عالی و یک محیط طبیعی کامل معروف است . حقیقتا پاتایا دارای همه این موارد است .این شهر ساحلی برج مانند برای تعداد زیادی از توریست ها بهترین مقصد است  .. اطلاعات بیشتر تور پاتایا..

 در پاتایا چه می بینیم

تور پاتایا

پاتایا جاذبه های گردشگری و تماشایی زیادی را عرضه می کند . جاذبه هایی مانند ساختمان بزرگ قلعه چوبی (Sanctuary of Truth ) که بزرگترین بنایی در جهان است که کاملا از چوب ساج ساخته شده است و یا مجموعه مینی سیام که یکی از جذابیت های تایلند میباشد .
جهانگردها می توانند از تعداد زیادی از معبدهای تایلندی و چینی دیدن کنند . در پاتایا شگفتی های حیرت انگیز طبیعی و جذابیتهای زیادی وجود دارد که ارزش دیدن دارند .

سواحل پاتایا

تور پاتایا

هر ساحل در پاتایا جذابیتهای مخصوص به خود و ویژگی های جداگانه ای را دارد . ساحل ناکوالا یک نمونه از ساحلی آرام است ، جایی که می توان نگاهی اجمالی به زندگی محلی سنتی داشت . سواحل پاتایا به خوبی در میان بازدیدکنندگان شناخته شده است و بهترین مکان برای داشتن لحظاتی خوش است. ساحل های شنی با آبی به شفافیت کریستال که با قایق تنها در 45 دقیقه ای جزیره کوه لن قرار دارند، تنها 10 دقیقه با رانندگی از مرکز شهر فاصله دارد .
جزیره بنگ سین به فاصله نیم ساعت رانندگی از شهر Chonburi واقع شده است .

وسایل حمل ونقل شهری

تور پاتایا

درتور پاتایا نیز مانند جای جای تایلند گردشگران می توانند از تاکسی وموتورسیکلت وقطار استفاده کنند

خرید در پاتایا

تور پاتایا

مراکز خرید پاتایا ممکن است که مراکز خریدی بزرگ ،فروشگاه های بزرگ مانند بازارهای بانکوک نباشد اما حتی برای یک لحظه هم فکر نکنید که از تجربه خرید کردن محروم می شوید.

سواحل پاتایا از نظر فشردگی تفریحات و سرگرمی در قاره آسیا منحصر بفرد است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر هتل های تایلند و حمل و نقل در تایلند و تور تایلند با همکاران ما در آژانس مسافرتی تفریحات تماس حاصل فرمایید.

88505454 --- 88171899  خط ویژه 87170 

http://www.gashtonline.com