مراکز خرید چین

خرید در تورچین یکی از راحت ترین و لذت بخش ترین کارهاست چون این کشور غنی از فروشگاه‌های بزرگ، مراکز خرید، خیابان های تجاری، بازارهای ارزان فروشی و ... می باشد.

اکثر این مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ در مرکز شهر هایی نظیر پکن، شانگهای، شی آن، هانگژو، گوانژو ، شنزن ، ماکائو و حتی هنگ کنک قرار دارند.در هرمنطقه از شهر فروشگاه ها با ابعاد و اندازه های مختلفی دایر شده اند. در مراکز خرید چین علاوه بر برند های داخلی، برندهای بین المللی نیز به فروش می رسد که در زمان فروش آخر فصل و افرهای ویژه میتوان با قیمت های مناسب از این مراکز،خرید نمود.چین کشوری مناسب برای خرید های عمده می باشد.

در خیابان های تجاری معمولا محصولات محلی و برندهای داخلی به عرضه میرسدهمچنین هر یک از این خیابان ها کالاهای خاصی نظیر خواروبار، لوازم مخصوص مطالعه، لوازم موسیقی و .... می فروشند.

همچنین در بازارهای ارزان فروشی، ارزان ترین قیمت ها به چشم میخورد که باعث می شود بسیار شگفت زده شوید. کالاهایی که در این بازارها به فروش می رسند کیفیت پایین تری نسبت به کالاهای موجود در مراکز خرید دارند اما به دلیل قیمت بسیارمناسب و ارزان بسیار مورد استقبال قرار گرفته.

در بعضی موارد که فرصت کافی برای خرید وجود ندارد مسافران تور چین می توانند از فروشگاه های هتل ها خرید کنند.

جهت کسب اطلاعات در مورد تور ، بلیط و هتل های چین با آژانس تفریحات تماس بگیرید : 87170 - 88505454

 http://www.gashtonline.com