Back to Top

اماکن دیدنی ترکیه

اماکن دیدنی ترکیه


اماکن دیدنی ترکیه در واقع به وسعت کل کشور است از شهرهای توریستی استانبول گرفته تا آنکارا ، آنتالیا ، مارماریس ، بدروم ، ازمیر ، بورسا ، آدانا ، قونیه ، قیصریه ، مرسین ، اسکی شهر ، دیاربکر ، دنیزلی ، سامسون ، ملطیه ، آداپازاری ، وان ، باتمان ، ازمیت ، سیواس ، مانیسا ، طرسوس ، چورلو ، چوروم ، عثمانیه ، آدیامان ، کوتاهیه ، اسپارتا ، قزل تپه ، قره بوک ، سیروک ، قارص ، ویران شهرهمه و همه یکی از دیگری توریستی تر و دیدنی ترند.

ترکیه کشوریست اوراسیایی که در جنوب غرب آسیا و خاورمیانه واقع شده و از شرق با کشور های ایران ، جمهوری آذربایجان ، گرجستان و ارمنستان و از جنوب شرقی با عراق و سوریه و در شمال غربی با بلغارستان و یونان همسایه است. همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه، از غرب با دو دریای کوچک مرمره و اژه، و از جنوب غرب با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. ترکیه کشوری تقریبا کوهستانی و پر باران است که از آب و هوای خوب و جلگه ای برخوردار می باشد و به جهت اماکن دیدنی اش هر ساله توریست های بسیاری را از اقصی نقاط دنیا به خود جذب می کند.
به این دلیل که هزینه‌ها در ترکیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین‌تر است و سفر به این کشور زیبا، بسیار مقرون به صرفه است و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در فصل تابستان می باشد که گردشگران از سراسر دنیا برای لذت بردن از سواحل آفتابی و سفری به گذشته در شهرهای قدیمی، به ترکیه سفر می‌کنند.

ادامه مطلب...

جشنواره گل لاله استانبول

جشنواره گل لاله استانبول

تور استانبول در بهار یکی از بهترین فرصت ها برای سفر به استانبول می باشد زیرا در این فصل می توانید از زیبا ترین جشنواره استانبول که جشنواره گل لاله می باشد، بازدید کنید.

محل برگزاری این جشنواره در پارک امیرگان استانبول می باشد و بازدیدکنندگان در تمام ایام هفته از ساعت 7:00 الی 22:30 می توانند از این پارک دیدن کنند.

ادامه مطلب...